Dom

Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Kinheng crystal material (Shanghai) Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech zajmującym się przetwarzaniem i handlem scyntylatorami w zakresie badań i rozwoju.Siedziba firmy znajduje się w Pekinie, który ma swój międzynarodowy oddział sprzedaży odpowiednio w Szanghaju i bazę produkcyjną w prowincji Hebei, a zakupiona przez siebie fabryka zajmuje powierzchnię 3500 metrów kwadratowych.Główne produkty to NaI(Tl)、CsI(Tl)、CsI(Na)、LYSO(Ce)、GAGG(Ce)、CWO、BGO tego rodzaju monokryształy, substraty i detektory itp., które są dobrze akceptowane w kraju i za granicą oraz szeroko stosowane w wykrywaniu promieniowania, monitorowaniu środowiska, eksploracji geologicznej, wydobyciu ropy naftowej, medycynie nuklearnej, kontroli bezpieczeństwa i fizyce wysokiej energii itp.

Dzięki wieloletniemu rozwojowi, firma jest obecnie największym producentem NaI (Tl) w Chinach, wyposażonym w 100 zestawów pieców wzrostowych NaI (Tl) i może w sposób zrównoważony oferować duże rozmiary, takie jak 2L i 4L NaI(Tl).W tym roku siedziba główna w Pekinie podjęła się projektu badawczo-rozwojowego detektora NaI(Tl) o średnicy 550 mm, który jest finansowany wspólnie przez Państwową Administrację Nauki, Technologii i Przemysłu dla Obrony Narodowej, ChRL i China National Nuclear Corporation (CNNC).Co więcej, maksymalna średnica CsI(Tl) może osiągnąć 280mm naszą metodą wzrostu Czochralskiego.Obecnie jesteśmy jedyną firmą krajową, która rozumie metodę wzrostu Czochralskiego wytwarzania NaI(Tl) i CsI(Tl), która ma wiele zalet, takich jak wyższy strumień świetlny, wyższa gęstość, lepsza rozdzielczość energetyczna, lepsza jednorodność i mniejsza amplituda spadku wysoka szybkość zliczania temperatury w porównaniu do metody wzrostu Bridgmana.Tymczasem siedziba główna w Pekinie jest również jedynym wyznaczonym dostawcą NaI (Tl) dla China International Import Expo (CIIE) 2021 i Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2022.

Teraz firma jest w stanie zaoferować wysokowydajne scyntylatory o różnych wymiarach, a także rozwiązania, które mogą być od kryształów po komponenty, detektory, płytki PCB.Firma współpracowała również z North China Electric Power Institute w celu utworzenia laboratorium badawczo-rozwojowego detektorów, które może montować moduły detektorów zgodnie z wymaganiami klienta, w tym detektory PMT+DMCA i detektory SiPM+DMCA itp.

 

                                                 Chiny Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. profil firmy 0

                                                   

                       

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Chiny Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. profil firmy 1

Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Kinheng

Coroczne wyprzedaże : 2000000-5000000

Rok założenia : 2013

pc Export : 50% - 60%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Kinheng Crystal Material (Shanghai) Co., Ltd. Certyfikaty